Repas počítače

Modernizace počítačů:

Pomůžu Vám najít optimální a finančně příjemnou cestu k modernizaci Vašeho zastaralého počítače.Poradím vám při výběru a použití vhodného programového vybavení.

 

Repasi PC co to ve skutečnosti znamená ?

  • Jde o výměnu komponent vašeho stávajícího počítače.
  • Po zhodnocení a otestování komponent se jedná o výměnu základní desky,procesoru,Pamětí (RAM), Zdroje.
  • Za nově zakoupené komponenty které se vyberou dle kriterií  vámi zadaných.
  • Vše se odvíjí od stáří vašeho stávajícího PC. Jednou ze zásadních položek je pevný disk (HDD), se kterým  se počítá jako  z neměným komponentem. Ale vše ostatní  se  liší  případ od případu.

Ne každý si muže dovolit koupit nový počítač, ale muže si dovolit Repasi toho stávajícího.

 Repas PC je v cenovém rozmezí  2600 – 6000 za cenu komponent.

AMD A6-7400K Black Edition

Zástupce nejnovější generace procesorů AMD přinášející špičkový výkon díky optimalizacím zpracování dat. Integrace více jader do jednoho čipu je dnes tím nejlepším pro SMP aplikace, jelikož dovoluje využití několikanásobného počtu fyzických jader vzhledem k počtu samotných procesorů. Nechybí ani podpora celé řady různých, především na multimédia zaměřených, instrukčních sad.

Jedná se o další přírůstek do rodiny tzv. APU (Accelerated Processing Unit). Je založen na inovativní architektuře spojení víceprocesorových jader, grafického jádra s podporou Microsoft DirectX 11, paměťového řadiče DDR3 a severního můstku s PCI Express 2.0 rozhraním na jednom čipu. Tato architektura přináší výrazně nižší spotřebu než nabízí samostatné komponenty, a představuje perfektní řešení pro uživatele toužící po levném počítači střední třídy.